گچ قرمز ملک هایتان را زیبا می کند

همیشه گچ قرمز برای فرایند‌های عمومی در ساخت و ساز استفاده می‌شود. در یک ساخت و ساز، برای بخش دیوار چینی آن، از ملات گچ قرمز بهره می‌برند. در یک ساختمان، قسمتی به عنوان طاق وجود دارد.

بسیاری از معماران برای طاق زنی، از گچ قرمز بهره می‌برند. گچ در برابر رطوبت مقاومت و استحکام بالایی را از خود نشان داده است.

گچ سرخ یا گچ قرمز یکی از محبوب‌ترین و با سابقه‌ترین مصالح ساختمانی است که فروش بالایی در مراکز پخش مصالح ساختمانی دارد، این گچ مناسب برای گچ بری‌های ساختمان است.

در بیشتر پروژه‌های ساختمانی از این نوع مصالح استفاده می‌شود. یکی از پرکاربردترین مصالح ساختمانی است که نیاز به دقت و توجه بالایی دارد.

فرایند تولید گچ سرخ از سنگ گچ است و به عنوان پوشش سقف، قالب بندی متریال‌های دکوراتیو و دیوار به کار می‌رود.

گچ

به کمک گچ قرمز، فرایند گچ و خاک کردن ساختمان به نوعی حذف می‌شود. به کار بردن گچ قرمز در مکان‌های رطوبت زا مناسب نیست.

گچ در برابر رطوبت بیش از اندازه، قابلیت و توانمندی خود را از دست می‌دهد.سنگ گچ دارای بافت بلوری است و از لایه های ضخیم تشکیل می شود که پس از استخراج و فرآوری به پودر گچ ساختمانی تبدیل می شود.

این سنگ بعد از آن که توسط دستگاه ها و ماشین آلات سنگ شکن از زمین استخراج شد به کوره منتقل می گردد و در درجه حرارت 180 سانتی گراد حرارت می بیند.

این حرارت تبلور سنگ گچ را از بین می برد و آب آن را تبخیر می کند، در نتیجه پودر گچ مورد نیاز امور ساختمانی از این طریق فراهم می گردد.

گچ ساختمانی از سنگ گچ خالص بدست می آید و در پروسه تولید آن هیچ مواد افزودنی به آن اضافه نمی شود. با این مقدمه در ادامه این نوشته از ساختمانچی به بررسی جامع این محصول و جزئیات آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.