فروش بشکه فلزی خالی | مزایده انواع بشکه فلزی

بشکه های فلزی کاربرد های زیادی در زمینه های مختلف دارند، تولید بشکه فلزی توسط کارخانه های متعددی در سراسر دنیا انجام می‌شود که معمولا بیشترین فروش بشکه فلزی خالی نو به کارخانجات مواد شیمیایی، مواد غذایی و شرکت های صادر کننده ی نفت صورت می گیرد البته استاندارد بشکه فلزی خالی با توجه موادی که قرار است توسط آن حمل و نگهداری شود متغیر است. مزایده انواع این بشکه ها به عنوان یک شغل پر درآمد محسوب می شود و کسانی که قصد خرید این محصول را چه به‌صورت‌ نو و چه بصورت دست دوم دارند از طریق این مزایدات اقدام به خرید می کنند. 

فروش بشکه فلزی خالی | مزایده انواع بشکه فلزی

مزایده فروش انواع بشکه فلزی خالی

مزایده فروش انواع بشکه فلزی خالیهمانطور که گفته شد روش های مختلفی برای خرید و تهیه این بشکه ها وجود دارد که یکی از این روش ها شرکت در مزایداتی است که توسط ارگانها، اشخاص حقیقی یا حقوقی صورت می گیرد، 

معمولا مزایدات که بیشتر آنها مربوط به بشکه ۲۰۰ لیتری می باشد بوسیله شرکت های بزرگ برگزار می شود، بیشتر این بشکه ها از نوع مستعمل و استفاده شده می باشد و اطلاع رسانی توسط سایت های اینترنتی که در زمینه اطلاع رسانی مزایدات فعالیت می‌کنند یا سایت های تبلیغاتی دیگر و همچنین روزنامه های کثیرالانتشار صورت می گیرد. برخی شرکت های برگزار کننده این مزایدات عبارتنداز :

  • کارخانه های تولید کننده مواد غذایی که مواد اولیه خود را داخل این بشکه ها خریداری می کنند
  • کارخانه های تولید کننده مواد شیمیایی که برخی مواد اولیه را توسط این بشکه ها خریداری، حمل یا انبار می کنند. 
  • برخی خریداران عمده که از هر جا و مکانی این بشکه ها را خریداری و بعد از مدتی از طریق برگزاری مزایده، بوسیله ی فروش این بشکه ها کسب درآمد می کنند. 

خرید و فروش انواع بشکه فلزی در اصفهان

خرید و فروش انواع بشکه فلزی در اصفهاناصفهان به عنوان یک شهر صنعتی و بزرگ، کارخانه های زیادی دارد که به طرق مختلف با این بشکه ها ی فلزی ارتباط دارند، پس بالطبع مرکز فروش بشکه یا خرید آن در این شهر دور از ذهن نیست. 

صادرات بشکه فلزی در اصفهان و دیگر شهرهایی که این پتانسیل را دارند می‌تواند ارز آوری و زمینه ایجاد شغل برای جوانان باشد، معمولا همانطور که مطلع هستید کشورهای همسایه ایران، حجم زیادی از واردات خود را از طریق ایران انجام می دهند و با توجه به اینکه هر روزه حجم زیادی از این بشکه‌های فلزی در کارخانجات ما بلااستفاده می ماند، بتوانیم این بشکه ها را صادر کنیم. 

توزیع عمده بشکه های فلزی نو و خشک

توزیع عمده بشکه های فلزی نو و خشکبازار مصرف بشک های فلزی نو و خشک در کشوری مانند ایران که از نظر صادرات نفت و مواد شیمیایی یکی از کشورهای مطرح دنیا محسوب می‌شود، بسیار داغ و پر رنگ است، پس وجود کارخانه هایی که در زمینه عرضه و توزیع این بشکه ها فعالیت کنند، بسیار حائز اهمیت است و می‌تواند جلوی خروج ارز از کشور را بگیرد. 

همچنین میتوان با ایجاد مرکز فروش بشکه فلزی و یا تولید آن متناسب با استاندارد جهانی، نتنها به صادرات نفت بلکه نیاز بسیاری از کارخانجات پتروشیمی و صنایع وابسطه چه در ایران و چه در کشور های خارجی کمک کرد و باعث رونق اقتصادی شد. 

بایگانی قیمت انواع بشکه های فلزی

بایگانی قیمت انواع بشکه های فلزیهمانطور که گفته شد مواد مختلفی توسط بشکه های فلزی نگهداری و حمل می شوند پس دور از ذهن نیست که این بشکه ها در انواع و شکل های مختلفی ساخته شوند. 

شرکت‌های تولید کننده این بشکه های فلزی برای اینکه مشتریانی در همه اصناف داشته باشند، نیاز است که مدل های متفاوتی از این محصول تولید کنند، این بشکه ها با توجه به شکل، ظرفیت و جنس بدنه، از قیمت های متفاوتی برخوردار می‌باشند. جند نمونه از این بشکه ها عبارتنداز :

  • بشکه فلزی استوانه ای در باز (درب آن به صورت رینگی می باشد و قابل مهر و موم است و کاربرد آن برای مواد غذایی، دارویی و گریس ها است) 
  • بشکه فلزی استوانه ای در بسته (حجم این بشکه ها از ۲۲۰ تا ۲۴۰ لیتر است و برای مایعاتی که آزمون بخار مایعات را دارا نمی‌باشند کاربرد دارد) 
  • بشکه مخروطی فلزی در باز (حجم آن از ۳۵ تا ۲۱۰ لیتر است و حمل و نقل و نگهداری مواد جامد شیمیایی، معدنی، پتروشیمی، گریس و … توسط این نوع بشکه انجام می‌شود) 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.