روغن بنفشه خالص دندان هایتان را سفید می کند

طرز تهیه روغن بنفشه خالص 450 گرم روغن کنجد و 150 گرم گل بنفشه را گرم کنید. بعد از چهار روز مخلوط را صاف کرده و 150 گرم گل بنفشه به آن اضافه کنید تا رنگ و بوی بنفشه بر روغن غالب شود.

روغن آماده شده را در ظرف شیشه ای دور از نور مستقیم خورشید است زنان باردار و شیرده باید در مصرف این گیاه احتیاط کنند.

بازرگانی ملکی بزرگترین صادرکننده گیاهان دارویی، اسانس، صمغ و خرما در ایران و جهان است و محصولات خود را در قالب های EXW، FCA، CPT، CIP، DAT، DAP، FOB، FAC، CFR، CIF صادر می کند. بدون معطلی به تمام نقاط جهان.

بوی اسانس بنفشه دارای ته رنگ های چوبی ملایمی است که در طول خشک شدن طولانی مدت رایحه آن محو می شود، خاکی و چمنی است.
از طریق رایحه درمانی نه تنها می تواند خواب را بهبود بخشد و کیفیت خواب را بهبود بخشد، بلکه استرس و اضطراب را کاهش می دهد، شادی در زندگی را افزایش می دهد و روحیه شما را از نظر احساسی ارتقا می بخشد.

روغن

از آن برای اسانس های آروماتراپی برای پخش کننده برای ایجاد جو استفاده می شود. روغن بنفشه ما همچنین می تواند برای مراقبت از پوست، مراقبت از مو، ماساژ، حمام کردن، ساخت عطر، صابون، شمع های معطر و موارد دیگر استفاده شود.

گواهی کیفیت: تایید شده توسط SGS. برگه اطلاعات ایمنی مواد MSDS در صورت درخواست موجود است. ما به شدت به GMPC Good Manufacture Cosmetic هست.

، به راحتی تهیه می شود. روغن بنفشه کاربردها و فواید زیادی دارد که برخی از آنها ممکن است شما را شگفت زده کند!
فروشگاه ETSY ما اکنون باز است!

این پست ممکن است حاوی پیوندهای وابسته بدون هزینه اضافی برای شما باشد. با انجام خریدهای خود از طریق پیوندهای موجود در این وب سایت، IMSL ممکن است درصد کمی را بدون هزینه مستقیم برای شما انجام دهد.

وقتی مادر طبیعت گیاهی را ارائه می دهد که نه تنها زیبا، خوشمزه و خوراکی است، بلکه گیاهی است که می توانم در بسیاری از کاربردها به دلیل خواص درمانی آن از آن استفاده کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.