راز های پشت پرده تولید کفش کالج پوست ماری که از آن خبر ندارید

کالج ها کفش هایی هستند که در جهات مختلف تکامل یافته اند و طراحان با افزودن انواع زیور آلات به آن ها لذت زیادی برده اند.

به عنوان مثال، ما می توانیم کفش کالج پوست ماری را خریداری کنیم و دارای سبک و استایل بی نظیری شویم.

همچنین Kiltie Loafers وجود دارد که یک بازگشت به عقب هستند. آنها دارای یک تکه چرم اضافی به شکل حصار هستند که روی زبانه کفش قرار دارد. به دلیل تزئینات، این کالج ها بیشتر جنبه معمولی دارند.

شخصیت‌های بزرگی مانند دوک ویندزور و جی‌اف‌کی کالج را معرفی کرده‌اند و آنها را به یک جفت کفش کلاسیک تبدیل کرده‌اند که هر مردی باید داشته باشد.

کفش

فرقی نمی‌کند با ظاهر غیررسمی کسب‌وکارتان به دفتر بروید، برای قرار ملاقات می‌روید یا یک شب آرام دارید، کفش‌های کالج برای این موقعیت‌ها کفش مناسبی خواهند بود. آنها نه تنها راحت هستند بلکه بسیار متنوع هستند.

فقط به یاد داشته باشید که آنها بیشتر جنبه غیر رسمی دارند، اما می توانید کت و شلوارهای پنی یا منگوله ای را بپوشید. همچنین جوراب ها را فراموش نکنید حتی اگر جوراب های نامرئی باشند.

اگر باید سبکی را انتخاب کنیم که معرف خانواده کالج باشد، این انتخاب ماست. از آنجایی که در دهه 30 مورد علاقه افراد آماده کننده بود، به عنوان یک گزینه معمولی و راحت تر برای توری های سنتی (آکسفورد و دربی) عمل می کرد.

مواد فوق العاده پوست گوساله خواهد بود و می توانید در گرم ترین ماه ها از آن در محل کار استفاده کنید. بدون شک بخشی از کفش هایی است که هر مردی باید داشته باشد.

در همین حال، موکاسین‌ها منشأ خود را در کفش‌هایی که بومیان آمریکایی استفاده می‌کنند، می‌گیرند. در ابتدا آن کفشی بود که از پوست خام، یعنی از چرم نرم ساخته می شد.

در مورد زیره، نازک، انعطاف پذیر و در انتهای آن به چرم چسبیده بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.